Ravasite ganduri...

Ravasite ganduri...
PRP: 63,37 lei
?
Acesta este Prețul Recomandat de Producător. Prețul de vânzare al produsului este afișat mai jos.
Preț: 46,86 lei
Diferență: 16,51 lei
Disponibilitate: stoc indisponibil
Editura:

DESCRIERE

Unele dintre „Gandurile" mele au mai fost destainuite in trei carti de beletristica si anume: „Ganduri razlete", „Ganduri carpite" si „Impresii de calatorie din Israel, Iordania si Palestina".

Cartile respective nu sunt decat niste amarate de reflexii asupra existentei umane si pamflete cu privire la realitatile sociale, economice, politice si juridice cu care ne confruntam astazi, cand s-a rasturnat ierarhia valorilor in toate domeniile.

Le-am scris fie asteptand strigarea dosarului la bara (orizontala) prin salile instantelor de judecata, fie prin foisor Ianga un clondir, fie seara tarziu sau dimineata devreme.

Sa nu te astepti, draga cititorule, la cine stie ce ganduri. Ele sunt ca ale oricarui om. Citeste-le, te rog! - Autorul

OPINIA CITITORILOR

Nu există opinii exprimate. Fii primul care comentează. scrie un review